Dotační titul Podpora individuálních sportovců v Jihomoravském kraji 2022-2023

05. 09. 2022

Na dotačním portále Jihomoravského kraje byl nově zveřejněn dotační program s názvem Podpora individuálních sportovců v Jihomoravském kraji 2022-2023 s cílem zlepšení a zkvalitnění běžné sportovní přípravy individuálních sportovců zahrnujících také handicapované sportovce ze sportovních oddílů a klubů sídlících na území Jihomoravského kraje.

Dotace je určena pro sportovní disciplíny individuálních olympijských sportů a tanečního sportu (platné dle programu LOH 2024), respektive individuálních paralympijských sportů. Pro účely programu je "individuální sportovec" definován jako aktivní reprezentant České republiky dosahující dobrých výsledků v mezinárodních soutěžích či závodech.

Příjem žádostí bude probíhat od 03.10.2022 do 10.10.2022 do 16:00 hodin

Dotační program a bližší informace naleznete zde.

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací